O naszym zespole

Zajmujemy się tworzeniem autorskich piosenek disco polo. Zapraszamy do posłuchania naszej piosenki pt. Hymn chłopaków. Tworzymy aranżacje muzyczne dla wielu zespołów. Jesteśmy autorami projektu Fair Play Remix. Celem projektu jest tworzenie nowych wersji znanych piosenek które z powodzeniem będą cieszyć słuchaczy na wielu imprezach, dyskotekach i w internecie.

Wystepujemy w skladzie

image1


Mateusz Balcerzak


Wokal, instrumenty klawiszowe. Najmłodszy z zespołu. Twórca repertuaru i oprawy muzycznej. Wykonuje utwory biesiadne i nowoczesne wielu gatunków.

image1


Rafał Balcerzak


Wokal,instrumenty klawiszowe, akordeon. Zapewnia dobrą zabawę wykonując utwory biesiadne, nowoczesne wielu gatunków.

image1


Leszek Kaczor


Wiele doświadczenia wokalno-muzycznego, świetny wodzirej, wokal,instrumenty klawiszowe, akordeon. Zaspokoi wymagania najstarszych i najbardziej wymagających słuchaczy grając utwory wielu gatunków.

image1


Andrzej Balcerzak


Manager zespołu Fair Play

Muzyka dla każdego - W naszym repertuarze znajdują się utwory zarówno biesiadne, weselne jak i nowoczesne wielu gatunków.Gramy biesiadę za stołami oraz przyśpiewki. Nasz zespół wykonuje również utwory w języku angielskim i włoskim.
Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku.

Posiadamy dobrej jakości sprzęt który odpowiednio nagłośni salę, gramy również na powietrzu. Korzystamy z profesjonalnych instrumentów muzycznych i nagłośnienia. Gwarantujemy dobre brzmienie a także oświetlenie na ozdobę twojej uroczystości.
Zapraszamy do posłuchania nas na youtube.