O naszym zespole

Muzyka to dla nas pasja i niepotrafimy bez niej żyć. Zajmujemy się tworzeniem autorskich piosenek disco polo oraz remixów które z powodzenim bawią ludzi na imprezach w całym kraju. Gramy na wielu imprezach zarówno, weselach, koncertach, festynów, 18nastkach, imprezach prywatnych. Sprawdziliśmy się już na wielu dużych scenach. Z przyjemnością zagramy też koncert dla Ciebie, bądź poprowadzimy Twoje wesele. Nie moimy się wyzwań :-)

Wystepujemy w skladzie

image1


Mateusz


Główny mówca weselny. Ponadto twórca utworów i remixów zespołu Fair Play. Wokal, instrumenty klawiszowe.

image1


Rafał


Wokal, miłośnik romantycznych ballad, jego śpiew porusza nawet najbardziej sztywnych gości, instrumenty klawiszowe, akordeon. Swoją grą za stołami potrafi rozruszać każdą imprezę ;-)

image1


Koordynator


Manager zespołu Fair Play. Dopilnuje organizacji każdej imprezy i zadba o wszystkie nawet najmniejsze szczegóły.

Muzyka dla każdego - W naszym repertuarze znajdują się utwory zarówno biesiadne, weselne jak i nowoczesne wielu gatunków.Gramy biesiadę za stołami oraz przyśpiewki. Nasz zespół wykonuje również utwory w języku angielskim i włoskim.
Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku.

Posiadamy dobrej jakości sprzęt który odpowiednio nagłośni salę, gramy również na powietrzu. Korzystamy z profesjonalnych instrumentów muzycznych i nagłośnienia. Gwarantujemy dobre brzmienie a także oświetlenie na ozdobę twojej uroczystości.
Zapraszamy do posłuchania nas na youtube.